Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fro LW38 Silver Kasa 38 mm Beyaz Kordon Akıllı Saat
Satıcı: Fro Türkiye | 1 yorum
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 3499.00
Fro LW38V Silver Kasa Kahverengi Kordon Sesli Görüşme Özellikli
Satıcı: Fro Türkiye | 3 yorum
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 3499.00
FRO Lw-38v Kompakt Şık Akıllı Saat Siyah Kasa Kahverengi Kordon Sesli Görüşme Özellikli Satıcı: Fro Türkiye
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 3499.00
FRO Lw-38v Kompakt Şık Akıllı Saat Sesli Görüşme Özellikli Satıcı: Fro Türkiye
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 3499.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER