Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
390x390 piksel
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var

Garmin Approach S44 Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Approach S44 Essential Golf Saati, GPS, AMOLED Ekran, Saha Özellikleri, Spor ve Fitness Akıllı Saati, Siyah Çerçeveli Gümüş Alüminyum Çerçeve...

Satıcı: Erenler Ticaret

29.350,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 29350.25
Garmin Approach S44 Essential Golf Saati, GPS, AMOLED Ekran, Saha Özellikleri, Spor ve Fitness Akıllı Saati, Twili...

Satıcı: Erenler Ticaret

29.350,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 29350.25
Garmin Approach® S44, Essential Golf Gps Smartwatch, Amoled Ekran, On-, Özellikler, Gümüş Alüminyum Silikon Twilight Band İle Bezel

Satıcı: ylmzhome

30.737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 30737.00
Garmin Approach® S44, Essential Golf Gps Smartwatch, Amoled Ekran, On-, Özellikler, Gümüş Alüminyum Siyah Band İle Bezel

Satıcı: ylmzhome

30.737,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 30737.00
Garmin Approach® S44, Essential Golf Gps Akıllı Saati, Amoled Ekran, Saha Özellikleri, Alacakaranlık Silikon Bantlı Gümüş Alüminyum Çerçeve - 36 mm - Beyaz

Satıcı: koçlar grup ticaret

35.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 35969.00
Garmin Approach® S44, Essential Golf Gps , Amoled Ekran, On-, Özellikler, Gümüş Alüminyum Siyah Band ile Bezel - ​​​Siyah

Satıcı: koçlar grup ticaret

35.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 35969.00

Garmin Approach S44 Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Approach S44 Aktivite Saati Temel Özellikleri

390x390 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Garmin Approach S44 Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 43 mm
• Cihaz Eni 43 mm
• Cihaz Kalınlığı 11.4 mm
• Ağırlık 42 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Çerçeve Rengi Gümüş
• Kasa Rengi Siyah
• Kordon Rengi Siyah

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 4 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 15 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Approach S44 Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.