Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
390x390 piksel
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var

Garmin Approach S50 Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Approach® S50, Advanced Golf Gps Smartwatch, Amoled Ekran, On-, Özellikler, Bile-Based Heart Rate, Slate Alüminyum Bezel İle Black Comfortfit

Satıcı: ylmzhome

32.786,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 32786.40
Garmin Approach® S50, Advanced Golf Gps Smartwatch, Amoled Ekran, On-, Özellikler, Bile-Based Heart Rate, Cream Gold Alüminyum Bezel With Ivory Comfortfit

Satıcı: ylmzhome

32.786,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 32786.40
Garmin Approach S50 Gelişmiş GPS Golf Akıllı Saati, AMOLED Ekran, Saha Özellikleri, Spor ve Fitness Saati, Fildişi Kaplamalı Krem Altın Alüminyum Çerçeve...

Satıcı: Erenler Ticaret

38.759,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 38759.05
Garmin GPS'li Garmin Approach S50 Gelişmiş Golf Saati, AMOLED Ekran, Spor ve Fitness Akıllı Saati, Fildişi Konforlu Krem Altın Alüminyum Çerçeve...

Satıcı: Erenler Ticaret

38.945,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 38945.25
Garmin Approach® S50, Advanced Golf Gps Akıllı Saat , Amoled Ekran, On-, Özellikler, Bile-Based Heart Rate, Slate Alüminyum Bezel ile Black Comfortfit - ​​​Siyah

Satıcı: koçlar grup ticaret

47.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 47959.00
Garmin 010-03010-00 Approach S50, Advanced Golf Gps Akıllı Saat , Amoled Ekran, On-Course Özellikler Log 2 Yr Cps Geliştirilmiş Koruma Paketi - ​​​Siyah

Satıcı: koçlar grup ticaret

52.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 52749.00

Garmin Approach S50 Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Approach S50 Aktivite Saati Temel Özellikleri

390x390 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Garmin Approach S50 Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 43 mm
• Cihaz Eni 43 mm
• Cihaz Kalınlığı 11.4 mm
• Gövde Ağırlık 29 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Naylon Örgü
• Çerçeve Rengi Altın Siyah
• Kasa Rengi Siyah Bej/Krem
• Kordon Rengi Siyah Bej/Krem
• Kordon Ölçüsü 20 mm

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 4 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 15 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Approach S50 Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.