Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Garmin Fenix 5S Plus Sapphire Edition Gps Watch42mm,Silver/White) + Usb Car/Wall Adapt + Watch Şarj Stand + 6Ave Fiber Kumaş (010-01987-00)
Satıcı: ylmzhome
58.111,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 58111.20
Garmin Fenix 5S Plus Açık Mavi Çoklu Spor Akıllı Saat - Avrupa Haritası, Müzik Çalar, Temassız Ödeme, Açık Mavi/Beyaz, 42 Mm
Satıcı: ylmzhome
66.062,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 66062.30
Garmin fenix 5S Plus Sapphire Multispor Akıllı Saat Siyah
Satıcı: koçlar grup ticaret
82.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 82829.00
Garmin Fenix 5S Plus Sapphire Multispor Akıllı Saat Rose Gold
Satıcı: koçlar grup ticaret | 1 yorum
93.863,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 93863.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER