Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x240 piksel
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var

Garmin Fenix 6S Pro Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Fenix 6S Pro, Premium Multisport Gps Watch, Smaller-Sized, Özellikler Mapping, Music, Grade-Adjusted Pace Rehberlik Ve Pulse Ox Sensörleri, Rose Gold With White Band Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: ylmzhome

35.206,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 35206.00
Garmin Fenix 6S Pro, Premium Multisport Gps Watch, Smaller-Sized, Features Mapping, Music, Grade-Adjusted Pace Rehberlik Ve Pulse Ox Sensörleri, Black Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: ylmzhome

35.620,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 35620.40
Garmin 010-02159-13 Fenix 6S Pro Multisport Gps Smartwatch Black Sche İle 2 Yr Cps Geliştirilmiş Koruma Paketi

Satıcı: ylmzhome

39.680,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 39680.40
Garmin Fenix ​​6S Pro, Premium Çoklu Spor Gps Saati, Daha Küçük Boyutlu, Özellikler Haritalama, Müzik, Eğim Ayarlı Hız Rehberi Ve Nabız

Satıcı: ylmzhome

49.703,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 49703.20
Garmin Fenix ​​6s Pro, Premium Çoklu Spor Gps Saati, Daha Küçük Boyutlu, Haritalama, Müzik, Derece Ayarlı Hız Yönlendirmesi ve Nabız Ox Sensörleri Özelliklerine Sahiptir, Siyah (R... - 36 mm - Beyaz

Satıcı: koçlar grup ticaret

51.556,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 51556.00
Garmin Fenix 6s Pro Siyah

Satıcı: koçlar grup ticaret | 2 yorum

77.307,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 77307.00

Garmin Fenix 6S Pro Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Fenix 6S Pro Aktivite Saati Temel Özellikleri

240x240 piksel
Var
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Garmin Fenix 6S Pro Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 42 mm
• Cihaz Eni 42 mm
• Cihaz Kalınlığı 13.8 mm
• Gövde Ağırlık 44 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Pembe Altın
• Kordon Rengi Siyah Beyaz
• Kordon Ölçüsü 20 mm

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 32 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 6 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 216 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 34 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Fenix 6S Pro Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.