Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
416x416 piksel
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var

Garmin Fenix 8 43mm Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Fenix 8 - 43 mm AMOLED Gümüş Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

47.599,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 47599.01
Garmin Fenix 8 - 43 mm Amoled Gümüş Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı - Beyaz - Gümüş

Satıcı: Uzman Teknoloji

50.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 50669.00
Garmin Fenix 8 - 43 mm Amoled Gümüş Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı - Beyaz - Gümüş

Satıcı: Elcobil Bilişim

50.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 50669.00
Garmin Fenix 8 - 43 mm AMOLED Gümüş Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı

Satıcı: ELCOBİL

51.597,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 51597.54
Garmin Fenix 8 - 43 mm AMOLED Gümüş Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı

Satıcı: ProbikeKarakoy

53.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 53580.00
Fenix 8 43 mm AMOLED Gümüş Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı Akıllı Saat 53.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 sn önce

6 53590
Garmin Fenix 8 - 43 mm, AMOLED - Gümüş, Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı

Satıcı: Uzman Teknoloji

54.109,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 54109.90
Garmin Fenix 8 - 43 mm, AMOLED - Gümüş, Beyaz Taşlı Silikon Kayışlı

Satıcı: elcobilmarket

58.938,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 58938.00
Garmin 010-02903-00 Fenix 8 43 Mm Amoled Gümüş With Whitestone Silikon Band Sche With Deco Essentials Şarj Dock, Dust Cover 3 Pack And Usb Type C

Satıcı: ylmzhome

70.493,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 70493.50
Garmin 010-02903-10 Fenix 8 43 Mm Amoled Soft Gold With Fog Gray Sandstone Silikon Band Sche With Şarj Dock, Dust Cover 3 Pack And Usb Type C Şarj V

Satıcı: ylmzhome

78.777,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 78777.50

Garmin Fenix 8 43mm Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Fenix 8 43mm Aktivite Saati Ürün Ailesi

Garmin Fenix 8 43mm Aktivite Saati Temel Özellikleri

416x416 piksel
Var
Kamera:
Yok

Garmin Fenix 8 43mm Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 43 mm
• Cihaz Eni 43 mm
• Cihaz Kalınlığı 13.8 mm
• Ağırlık 66 g
• Gövde Ağırlık 50 g
• Kordon Ağırlık 16 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Gümüş
• Kordon Rengi Beyaz
• Kordon Ölçüsü 20 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 32 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 6 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 28 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün
• Bekleme Süresi 15 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Fenix 8 43mm Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.