Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
260x260 piksel
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var

Garmin Fenix 8 47mm Solar Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Fenix 8 - 47 mm Solar Sapphire Titanyum Amp Sarı/Grafit Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

57.499,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 57499.01
Garmin Fenix 8 - 47 mm Solar Sapphire Karbon Gri DLC Titanyum Siyah/Gri Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

58.271,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 58271.76
Garmin fenix 8 47 mm, Solar, Sapphire Karbon Gri DLC Titanyum, Siyah/Gri Silikon Kayışlı, Akıllı Saat

Satıcı: Amazon.com.tr

58.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 58984
Garmin Garmin Fenix 8 - 47 mm Solar Sapphire Titanyum Amp Sarı/grafit Silikon Kayışlı - Gümüş - Sarı

Satıcı: Uzman Teknoloji | 2 yorum

58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 58999.00
Garmin Garmin Fenix 8 - 47 mm Solar Sapphire Titanyum Amp Sarı/grafit Silikon Kayışlı - Gümüş - Sarı

Satıcı: Elcobil Bilişim | 2 yorum

58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 58999.00
Garmin Fenix 8 - 47 Mm Solar Sapphire Titanyum Amp Sarı/Grafit Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

62.302,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 62302.30
Garmin Fenix 8 - 47 Mm Solar Sapphire Karbon Gri Dlc Titanyum Siyah/Gri Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

62.302,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 62302.30
Fenix 8 47 mm Solar Sapphire Titanyum Amp Sarı/Grafit Silikon Kayışlı Akıllı Saat 64.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 64870
Garmin Fenix 8 - 47 mm Solar Sapphire Titanyum Amp Sarı/Grafit Silikon Kayışlı

Satıcı: Elcobil Bilişim

66.092,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 66092.34
Garmin Fenix 8 - 47 mm Solar Sapphire Titanyum Amp Sarı/Grafit Silikon Kayışlı

Satıcı: elcobilmarket

71.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 71346.00

Garmin Fenix 8 47mm Solar Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Fenix 8 47mm Solar Aktivite Saati Temel Özellikleri

260x260 piksel
Var
Kamera:
Yok

Garmin Fenix 8 47mm Solar Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 47 mm
• Cihaz Eni 47 mm
• Cihaz Kalınlığı 15.2 mm
• Ağırlık 80 g
• Gövde Ağırlık 57 g
• Kordon Ağırlık 23 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Titanyum
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Gri Titanyum
• Kordon Rengi Siyah Sarı
• Kordon Ölçüsü 22 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 32 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Güneş Enerjisi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 13 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 92 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 28 gün
• Bekleme Süresi 58 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Fenix 8 47mm Solar Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.