Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
454x454 piksel
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var

Garmin Fenix 8 51mm Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Fenix 8 – 51mm AMOLED Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

55.554,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 55554.59
Garmin Fenix 8 – 51MM Amoled Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı - Gri - Siyah - 51 mm

Satıcı: Elcobil Bilişim | 8 yorum

59.339,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 59339.90
Garmin Fenix 8 – 51MM Amoled Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı - Gri - Siyah - 51 mm

Satıcı: Uzman Teknoloji | 8 yorum

59.339,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 59339.90
Garmin Fenix 8 – 51Mm Amoled Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

59.606,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 59606.70
Garmin Fenix 8 – 51mm AMOLED Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı

Satıcı: ELCOBİL

59.744,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 59744.52
Garmin Fenix 8 – 51mm AMOLED Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı

Satıcı: ProbikeKarakoy

62.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 62040.00
Fenix 8 AMOLED Slate 51mm Gri Siyah Silikon Kayışlı Akıllı Saat 62.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 62050
Garmin Fenix 8 – 51mm AMOLED Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı

Satıcı: Elcobil Bilişim

63.218,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 63218.76
Garmin Fenix 8 - 51mm, AMOLED - Slate Gri, Siyah Silikon Kayışlı

Satıcı: elcobilmarket

68.244,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 68244.00
Garmin Fenix 8-51Mm Amoled - Slate Silikon Kayışlı Koyu Gri

Satıcı: Elcobilmarket

75.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 75600.00
Garmin 010-02905-00 Fenix 8 51 Mm, Amoled Slate Gray With Black Silikon Band Sche With Deco Essentials Şarj Dock, 3X Silikon Toz Kapak Ve Usb Type C

Satıcı: ylmzhome

78.777,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 78777.50

Garmin Fenix 8 51mm Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Fenix 8 51mm Aktivite Saati Ürün Ailesi

Garmin Fenix 8 51mm Aktivite Saati Temel Özellikleri

454x454 piksel
Var
Kamera:
Yok

Garmin Fenix 8 51mm Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 51 mm
• Cihaz Eni 51 mm
• Cihaz Kalınlığı 14.7 mm
• Ağırlık 102 g
• Gövde Ağırlık 74 g
• Kordon Ağırlık 28 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah
• Kordon Rengi Siyah
• Kordon Ölçüsü 26 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 32 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 18 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 84 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 29 gün
• Bekleme Süresi 41 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Fenix 8 51mm Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.