Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
390x390 piksel
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var

Garmin Forerunner 165 Music Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Forerunner Music 165 Siyah Slate Gri - Siyah - Gri - 43 mm - 41 - 45 mm

Satıcı: BAYTEKİN | 5 yorum

21.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 21996.00
Garmin Forerunner 165 Music - Sis Grisi/Beyaz

Satıcı: ProbikeKarakoy

21.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 21996.00
Forerunner 165 Music Sis Grisi Beyaz Silikon Kayışlı Akıllı Saat 21.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 21996.00
Forerunner 165 Music Siyah Slate Gri Silikon Kayışlı Akıllı Saat 21.996,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 21996.00
Garmin Forerunner Music 165 Siyah Slate Gri

Satıcı: ELCOBİL

22.811,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 22811.54
Garmin Forerunner Music 165 Siyah Slate Gri - Siyah - Gri - 43 mm - 41 - 45 mm

Satıcı: Elcobil Bilişim | 5 yorum

24.765,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 24765.80
Garmin Forerunner 165 Music - Siyah/Slate Gri

Satıcı: elcobilmarket

26.056,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

7 26056.80
Garmin 010-02863-32 Forerunner 165 Music Smart Sport Watch, Turquoise + Aqua Sche With Deco Essentials Şarj Dock, 3X Silikon Toz Kapak Ve Usb Type C Şarj Ve Sen Kablo

Satıcı: ylmzhome

26.638,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 26638.60
Garmin 010-02863-30 Forerunner 165 Music Smart Sport Watch, Black + Slate Gray Sche With Deco Essentials Şarj Dock, 3X Silikon Kapak Ve Usb Type C Şarj Ve You Cable

Satıcı: ylmzhome

26.638,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 26638.60
Garmin Forerunner 165 Müzik GPS Koşu Akıllı Saati (Turkuaz-Akua) Odaklı Kamera Şarj Aleti Standı Akıllı Saatler ve Kulak İçi Kulaklıklar (...

Satıcı: Erenler Ticaret

29.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 29449.05

Garmin Forerunner 165 Music Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Forerunner 165 Music Aktivite Saati Ürün Ailesi

Garmin Forerunner 165 (010-02863-20) Aktivite Saati Müzik Çalar Kumandası 18.048,00 TL
Garmin Forerunner 165 Music (010-02863-30) Aktivite Saati Müzik Depolama 21.996,00 TL

Garmin Forerunner 165 Music Aktivite Saati Temel Özellikleri

390x390 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Garmin Forerunner 165 Music Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 43 mm
• Cihaz Eni 43 mm
• Cihaz Kalınlığı 11.6 mm
• Ağırlık 39 g
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Fiber Takviyeli Polimer
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gri Yeşil Mor/Bordo
• Kordon Rengi Beyaz Gri Mor Yeşil
• Kordon Ölçüsü 20 mm

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 4 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 6.5 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 17 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 11 gün
• Bekleme Süresi 20 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Var
• Termometre Var

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Forerunner 165 Music Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.