Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
454x454 piksel
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var

Garmin Forerunner 970 Aktivite Saati Fiyatları

Garmin Forerunner 970 Soft Gold Titanyum | Gri

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

45.094,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 45094.96
Garmin Forerunner 970 Titanyum Beyaz | Sarı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

45.927,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 45927.61
Garmin Forerunner 970 - Soft Gold Titanyum | Gri - 47 mm - Krem

Satıcı: BAYTEKİN

47.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 47940.00
Garmin Forerunner 970 - Titanyum Beyaz | Sarı - 47 mm - Beyaz - Sarı

Satıcı: BAYTEKİN | 3 yorum

47.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 47940.00
Garmin Forerunner 970 - Soft Gold Titanyum | Gri

Satıcı: ProbikeKarakoy

47.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 47940.00
Garmin Forerunner 970 - Titanyum Beyaz | Sarı

Satıcı: ProbikeKarakoy

47.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 47940.00
Forerunner 970 Titanyum Beyaz Sarı Silikon Kayışlı Akıllı Saat 47.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 47940.00
Forerunner 970 Soft Gold Titanyum Gri Silikon Kayışlı Akıllı Saat 47.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 47950
Garmin Forerunner 970 Soft Gold Titanyum | Gri

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

48.207,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 48207.90
Garmin Forerunner 970 Titanyum Beyaz | Sarı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

49.100,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 49100.30
Garmin Forerunner 970 Soft Gold Titanyum | Gri

Satıcı: Uzman Teknoloji

50.609,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 50609.90
Garmin Forerunner 970 Soft Gold Titanyum | Gri

Satıcı: Uzman Teknoloji

51.204,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 51214.9

Garmin Forerunner 970 Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Garmin Forerunner 970 Aktivite Saati Temel Özellikleri

454x454 piksel
Var
Kamera:
Yok

Garmin Forerunner 970 Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 47 mm
• Cihaz Eni 47 mm
• Cihaz Kalınlığı 12.9 mm
• Ağırlık 56 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Titanyum
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Beyaz Titanyum
• Kordon Rengi Siyah Beyaz Bej/Krem
• Kordon Ölçüsü 22 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 32 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 12 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 21 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 15 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Var
• Termometre Var

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Forerunner 970 Aktivite Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.