Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x201 piksel
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var

Garmin Lily 2 Active Akıllı Saat Fiyatları

Garmin Lily 2 Active Gümüş - Mor Yasemin Silikon Kayışlı - Yeşil

Satıcı: BAYTEKİN

22.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 22550.00
Garmin Lily 2 Active Lunar Gold Kemik Silikon Kayışlı - 35 - 48 mm - Lunar Gold, Kemik Silikon Kayışlı

Satıcı: Elcobil Bilişim

22.552,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 22552.00
Garmin Lily 2 Active Lunar Gold Kemik Silikon Kayışlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

24.025,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 24025.70
Garmin Lily 2 Active - Jasper Yeşili, Jasper Yeşili Silikon Kayışlı

Satıcı: ProbikeKarakoy

24.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 24816.00
Lily 2 Active Jasper Yeşili Silikon Kayışlı Akıllı Saat 24.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 24816.00
Lily 2 Active Gümüş Mor Yasemin Silikon Kayışlı Akıllı Saat 24.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 24826
Garmin Garmin Lily 2 Active Lunar Gold Kemik Silikon Kayışlı

Satıcı: Elcobil Bilişim

25.287,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 25287.50
Garmin Lily 2 Active Jasper Yeşili Silikon Kayışlı

Satıcı: elcobilmarket

27.297,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 27297.60
Garmin Lily 2 Active Lunar Gold Kemik Silikon Kayışlı

Satıcı: elcobilmarket

27.297,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 27297.60
Garmin 010-02891-00 Lily 2 Active Smartwatch Ay Gold With Bone Silikon Band Sche With Deco Essentials Şarj Dock, Silikon Dust Cover 3 Pack And Usb Type C Şarj Ve Sen Cable

Satıcı: ylmzhome

30.836,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 30836.40

Garmin Lily 2 Active Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Garmin Lily 2 Active Akıllı Saat Ürün Ailesi

Garmin Lily 2 Active Akıllı Saat Temel Özellikleri

240x201 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Garmin Lily 2 Active Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 38 mm
• Cihaz Eni 38 mm
• Cihaz Kalınlığı 11 mm
• Ağırlık 29 g
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Gümüş Altın Yeşil
• Kordon Rengi Bej/Krem Mor Yeşil
• Kordon Ölçüsü 14 mm

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS)
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 9 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 9 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Var
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Garmin Lily 2 Active Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.