Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Garmin Venu Sq, Smartwatch With Bright Touchscreen, Up To 6 Days Of Battery Life, Light Gold And White - 010-02427-01
Satıcı: ylmzhome
20.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 20709.00
Garmin Venu Sq, 010-02427-01 Gps Parlak Dokunmatik Ekran Görüntüsü İle Smartwatch, Battery Life, Light Gold Ve White
Satıcı: ylmzhome
20.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 20709.00
Garmin Venu Sq 010-02427-01 Gps Parlak Dokunmatik Ekran Görüntüsü ile , Battery Life, Light Gold ve White - Siyah
Satıcı: koçlar grup ticaret
23.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 23979.00
Garmin 010-02427-00 Venu Sq, Gps With Bright Touchscreen, Up To 6 Days Of Battery Life, Slate Alüminyum Bezel With Shadow Gray Case And Slate Silikon Band Band Band - Siyah
Satıcı: koçlar grup ticaret
23.979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 23979.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
TEMEL BİLGİLER