Haino Teko 27 Akıllı Saat

Mikrofon:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Haino Teko 27 Akıllı Saat Fiyatları

Digi Monster Hainoteko-27 Waterproof Akıllı Saat Amoled Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set - Gümüş

Satıcı: TEKNODİA | 1 yorum

1.899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1899.90
Digi Monster Hainoteko-27 Waterproof Akıllı Saat Amoled Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set - Siyah

Satıcı: TEKNODİA | 1 yorum

1.899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1899.90
HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Gold

Satıcı: ScHitec Türkiye

2.720,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2720.25
Haino Teko HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Gold

Satıcı: ScHitec Türkiye

2.720,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2720.25
HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Gümüş

Satıcı: ScHitec Türkiye

3.013,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3013.20
Haino Teko HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

3.013,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3013.20
HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Gold

Satıcı: Schitec

3.022,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 3032.5
haino teko germany HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Gold

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

3.022,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3022.50
HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Siyah

Satıcı: Schitec

3.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 3358
HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Gümüş

Satıcı: Schitec

3.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 3358
haino teko germany HainoTeko-27 Waterproof Akıllı Saat AMOLED Ekran Bluetooth Arama 3 Kordon Set Gümüş

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

3.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 3348.00

Haino Teko 27 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Haino Teko 27 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi AMOLED
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Daire
• Kordon Malzemesi Silikon Deri Metal Örgü
• Kasa Rengi Siyah
• Kordon Rengi Siyah

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Kablosuz Şarj

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Haino Teko 27 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.