Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Haino Teko Watch Ultra 5 Akıllı Saat Fiyatları

Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım WaterProof 3 Kordonlu Akıllı Saat Titanyum Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

2.268,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2268.00
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım WaterProof 3 Kordonlu Akıllı Saat Titanyum Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

2.365,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 2365.78
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım WaterProof 3 Kordonlu Akıllı Saat Gold Rose

Satıcı: ScHitec Türkiye

2.365,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2365.78
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım WaterProof 3 Kordonlu Akıllı Saat Gold Rose Teko5

Satıcı: ScHitec Türkiye

2.511,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 2511.00
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım Waterproof 3 Kordonlu Akıllı Saat Gold Rose - Rose Gold

Satıcı: BEKİR VARMAK CENTER | 3 yorum

2.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 2600.00
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım Waterproof 3 Kordonlu Akıllı Saat Gold Rose Teko5

Satıcı: Schitec

2.600,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2600.80
Haino Tekowatch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım Waterproof 3 Kordonlu Akıllı Saat Titanyum Siyah Teko5

Satıcı: Schitec

2.600,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 2600.80
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım Waterproof 3 Kordonlu Akıllı Saat Titanyum Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

2.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 2640.00
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım WaterProof 3 Kordonlu Akıllı Saat Gold Rose Teko5

Satıcı: Schitec

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 2800
haino teko germany Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım WaterProof 3 Kordonlu Akıllı Saat Gold Rose

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2790.00
Haino Teko Watch Ultra 5 Amoled Ekran Super Slim Tasarım WaterProof 3 Kordonlu Akıllı Saat Gold Rose Teko5

Satıcı: Schitec

2.743,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2753.5

Haino Teko Watch Ultra 5 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Haino Teko Watch Ultra 5 Akıllı Saat Temel Özellikleri

Var
Yok

Haino Teko Watch Ultra 5 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Daire
• Kordon Malzemesi Silikon Metal Örgü
• Kasa Rengi Siyah Pembe Altın
• Kordon Rengi Siyah Pembe Altın

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.0

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 250 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Haino Teko Watch Ultra 5 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.