Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Var

Harvox HX Kids 4G Pro Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Harvox Hx Kids 4g Pro Sim Kartlı Harvox Akıllı Çocuk Saati Gps Konum Takibi Arama Konuşma 4g Destek - Siyah

Satıcı: Seyu Teknoloji | 17 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3699.00
Harvox Hx Kids 4g Pro Sim Kartlı Harvox Akıllı Çocuk Saati Gps Konum Takibi Arama Konuşma 4g Destek - Pembe

Satıcı: Seyu Teknoloji | 17 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 3699.00
SEYUWATCH HX Kids 4G Pro Sim Kartlı Harvox Akıllı Çocuk Saati Gps Konum Takibi Arama Konuşma 4G Destekli

Satıcı: Seyu Teknoloji

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3999.00
HARVOX HX Kids 4G Pro Sim Kartlı Gps Akıllı Çocuk Saati Konum Takibi Arama Konuşma 4G Destekli

Satıcı: Seyu Teknoloji

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3999.00
Harvox Hx Kids 4g Pro Sim Kartlı Harvox Akıllı Çocuk Saati Gps Konum Takibi Arama Konuşma 4g Destekli Pembe

Satıcı: Bagajon

4.337,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4337.23
Harvox Hx Kids 4g Pro Sim Kartlı Harvox Akıllı Çocuk Saati Gps Konum Takibi Arama Konuşma 4g Destekli Siyah

Satıcı: Bagajon

4.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4340.00
Harvox Hx Kids 4G Pro Sim Kartlı Harvox Akıllı Çocuk Saati Gps Konum Takibi Arama Konuşma 4G Destekli Pembe

Satıcı: Bagajon

4.451,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4451.50
Harvox Hx Kids 4G Pro Sim Kartlı Harvox Akıllı Çocuk Saati Gps Konum Takibi Arama Konuşma 4G Destekli Siyah

Satıcı: Bagajon

4.451,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4451.50
Harvox HX Kids 4G Pro Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati (İthalatçı Garantili) siyah

Satıcı: asfbilişim

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 4990.00
HARVOX HX Kids 4G Pro+ Plus Android Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati | GPS, Konum, Kamera, Görüntülü Görüşme, Yüz Tanıma Pembe

Satıcı: MetonTech

6.143,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 6143.04
HARVOX HX Kids 4G Pro+ Plus Android Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati | GPS, Konum, Kamera, Görüntülü Görüşme, Yüz Tanıma Siyah

Satıcı: MetonTech

6.143,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 6143.04

Harvox HX Kids 4G Pro Akıllı Çocuk Saati Fiyat Geçmişi

Harvox HX Kids 4G Pro Akıllı Çocuk Saati Temel Özellikleri

Var

Harvox HX Kids 4G Pro Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Pembe
• Kordon Rengi Siyah Pembe

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS
• SIM Desteği Var
• İletişim Teknolojisi 2G 3G 4G

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 800 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Harvox HX Kids 4G Pro Akıllı Çocuk Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.