Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
410x502 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat Fiyatları

Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat Apple iPhone ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu - Gümüş

Satıcı: Seyu Teknoloji | 76 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2499.00
HARVOX Watch X1 Pro Akıllı Saat Iphone Ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu

Satıcı: Seyu Teknoloji

2.342,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 2342.81
Harvox Watch X1 Pro Saat Iphone Ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu 100Gün Sarj Süreli Akıllı Saat

Satıcı: mamealisveris

2.429,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 2429.10
Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat Apple iPhone ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu - Siyah

Satıcı: Seyu Teknoloji | 76 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2499.00
Fırsat7 Watch X1 Pro Saat Iphone Ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu Harvox 100Gün Sarj Süreli Akıllı SAAT

Satıcı: Cupcase

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2499.00
Harvox X1 Pro Tank Outdoor Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) gri

Satıcı: mamealisveris

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 2500.00
Harvox X1 Pro Tank Outdoor Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) siyah

Satıcı: mamealisveris

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 2500.00
HARVOX X1 PRO Watch Akıllı Saat Iphone Ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu

Satıcı: MameAlışveriş

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 2500.00
HARVOX X1 PRO Watch Akıllı Saat Iphone Ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu

Satıcı: Megamixshop

2.577,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 2577.29
Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat – iPhone & Android Uyumlu, Sağlık & Spor Takip, Bluetooth Çağrı Gümüş

Satıcı: Bagajon

2.849,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 2849.50
Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat – İphone & Android Uyumlu, Sağlık & Spor Takip, Bluetooth Çağrı Siyah

Satıcı: Bagajon

2.922,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 2922.70
Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat – İphone & Android Uyumlu, Sağlık & Spor Takip, Bluetooth Çağrı Gümüş

Satıcı: Bagajon

2.922,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 2922.70
Marka Aksesuar Harvox Watch X1 Pro Saat Iphone ve Android Tüm Telefonlara Uyumlu 100GÜN Sarj Süreli Akıllı Saat

Satıcı: MARKAAKSESUAR

4.004,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 4004.00

Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat Temel Özellikleri

410x502 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Çerçeve Malzemesi Alaşım/Metal
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Gri
• Kordon Rengi Siyah Gri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 1000 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Bekleme Süresi 100 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Harvox Watch X1 Pro Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.