HiFuture APEX Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
368x448 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

HiFuture APEX Akıllı Saat Fiyatları

HiFuture Apex Siyah Akıllı Saat

Satıcı: Teknostore

2.986,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 2986.20
HiFuture APEX AMOLED Bluetooth 5.3 IP68 100+ Spor Modu 350mAh Anti-Parmak İzi Always On Display Ekran Paslanmaz Çelik Akıllı Saat 52mm Som Gümüş

Satıcı: Teknostore

3.160,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 3160.14
HiFuture APEX AMOLED Bluetooth 5.3 IP68 100+ Spor Modu 350mAh Anti-Parmak İzi Always On Display Ekran Paslanmaz Çelik Akıllı Saat 52mm Parlak Siyah

Satıcı: Teknostore

3.160,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3160.14
HiFuture APEX 2.04" AMOLED Ekran BT Arama IP68 Su Geçirmez Akıllı Saat (Hifuture Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: Teknostore

3.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3542.00
HiFuture APEX 2.04" AMOLED Ekran BT Arama IP68 Su Geçirmez Akıllı Saat (Hifuture Türkiye Garantili) gumus

Satıcı: Teknostore

3.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3542.00
HiFuture Apex Akıllı Saat 2.04 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Arama Özellikli Spor Takipli Gümüş

Satıcı: Teknostore

3.614,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3614.00
HiFuture Apex Akıllı Saat 2.04 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Arama Özellikli Spor Takipli Siyah

Satıcı: Teknostore

3.614,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3614.00
HiFuture APEX Bluetooth 5.3 IP68 Su Geçirmez Always On Display AMOLED Ekran 2.04 inç Arama Özellikli iOS&Android Uyumlu Nabız Spor Kan Oksijen Takibi 52mm Akıllı Saat Siyah

Satıcı: Teknostore | 1 yorum

3.706,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 3706.00
HiFuture APEX Bluetooth 5.3 IP68 Su Geçirmez Always On Display AMOLED Ekran 2.04 inç Arama Özellikli iOS&Android Uyumlu Nabız Spor Kan Oksijen Takibi 52mm Akıllı Saat Gümüş

Satıcı: Teknostore | 1 yorum

3.706,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 3706.00

HiFuture APEX Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

HiFuture APEX Akıllı Saat Temel Özellikleri

368x448 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

HiFuture APEX Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 46 mm
• Cihaz Eni 46 mm
• Cihaz Kalınlığı 11.8 mm
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kordon Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kasa Rengi Siyah Gümüş
• Kordon Rengi Siyah Gümüş

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 350 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 5.0+ iOS 9.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

HiFuture APEX Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.