Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HiFuture FutureGo Mix2 36mm Akıllı Saat Günışığı Turuncusu Satıcı: Teknostore
3.337,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 3337.78
HiFuture FutureGo Mix2 IP68 Su Geçirmez Bluetooth 5.2 Fitness Kalp Atış Hızı, Sağlık, Spor Takibi ve Oksijen Seviyesi 1.43 inç Amoled Ekran Tek Şarj ile 12 Gün Kullanım 36mm Akıllı Saat Gri Satıcı: TeknoStore
3.705,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 3715
HiFuture Futurego Mix2 36mm Amoled Ekran Sesli Arama Özellikli Akıllı Saat Turuncu Satıcı: Teknostore
3.818,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 3818.00
HiFuture FutureGo Mix2 Bluetooth 5.2 IP68 Su Geçirmez AMOLED Ekran 1.43 inç Arama Özellikli iOS&Android Uyumlu Nabız Spor Kan Oksijen Takibi 36mm Akıllı Saat Turuncu
Satıcı: Teknostore | 18 yorum
3.916,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 3916.00
HiFuture FutureGo Mix2 IP68 Su Geçirmez Nabız Spor Sağlık Sp02 Kan Oksijeni Takibi Arama Özellikli iOS & Android Amoled Ekran 36mm Akıllı Saat Gün Solace Gri
Satıcı: Teknostore | 18 yorum
3.916,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 3916.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER