Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HiFuture Ultra2 Pro IP68 Su Geçirmez Nabız Spor Sağlık Sp02 Kan Oksijeni Takibi Arama Özellikli iOS & Android Amoled Ekran 45mm Akıllı Saat Gümüş
Satıcı: LiveBlue | 12 yorum
2.465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 2465.00
HiFuture Ultra2 Pro IP68 Su Geçirmez Nabız Spor Sağlık Sp02 Kan Oksijeni Takibi Arama Özellikli iOS & Android Amoled Ekran 45mm Akıllı Saat Rose Gold
Satıcı: LiveBlue | 12 yorum
2.465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 2465.00
HiFuture Ultra 2 Pro 45mm Akıllı Saat Gümüş Satıcı: TANCA TEKNOLOJİ
2.699,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 2699.10
HiFuture Ultra 2 Pro 45mm Akıllı Saat Siyah Satıcı: TANCA TEKNOLOJİ
2.699,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 2699.10
HiFuture Bt 5.2 Amoled Ekran 1.78 Inç Arama Özellikli Nabız Spor Takibi 45mm Akıllı Saat Gümüş Satıcı: TANCA TEKNOLOJİ
2.725,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
5 2725.00
Hifuture Ultra 2 Pro Sesli Görüşme Özellikli 45 Mm Akıllı Saat Gümüş Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 3999.00
Hifuture Ultra 2 Pro Sesli Görüşme Özellikli 45 Mm Akıllı Saat Roze Altın Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
7 3999.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER