Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HiFuture Ultra3 Bluetooth 5.2 IP68 Su Geçirmez 2.01 inç Always On Display Nabız Spor Kan Oksijen Takibi iOS&Android Uyumlu Akıllı Saat 52mm Turuncu Satıcı: Teknostore
2.364,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 2364.99
HiFuture Ultra3 Bluetooth 5.2 IP68 Su Geçirmez 2.01 inç Always On Display Nabız Spor Kan Oksijen Takibi iOS&Android Uyumlu Akıllı Saat 52mm Kırmızı Satıcı: Teknostore
2.364,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 2364.99
HiFuture Akıllı Saat 2.01 Inç Tft Ekran Sağlık Ve Spor Takipli Bluetooth Arama Turuncu Satıcı: Teknostore
2.701,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 2701.00
HiFuture Akıllı Saat 2.01 Inç Tft Ekran Sağlık Ve Spor Takipli Bluetooth Arama Siyah Satıcı: Teknostore
2.701,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 2701.00
HiFuture Ultra3 Bluetooth 5.2 IP68 Su Geçirmez 2.01 inç Always On Display Nabız Spor Kan Oksijen Takibi iOS&Android Uyumlu Akıllı Saat 52mm Turuncu
Satıcı: Teknostore
2.767,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 2767.00
HiFuture Ultra3 Bluetooth 5.2 IP68 Su Geçirmez 2.01 inç Always On Display Nabız Spor Kan Oksijen Takibi iOS&Android Uyumlu Akıllı Saat 52mm Kırmızı
Satıcı: Teknostore
2.767,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 2767.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER