Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Huawei Watch 5 46MM Mor Satıcı: 4B Teknoloji
29.081,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 29081.72
Huawei Watch 5 46MM (Huawei Türkiye Garantili) - Metalik Mor
Satıcı: Arlı Teknoloji | 101 yorum
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
2 29999.00
Huawei Watch 5 46mm Titanyum Kasa Metalik Mor Akıllı Saat Satıcı: Erenler Ticaret
35.763,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 35763.75
Huawei Watch 5 46 MM Akıllı Saat (Huawei Türkiye Garantili) metalik-mor Satıcı: Arcell
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 36999.00
Huawei Watch 5 Akıllı Saat, Sağlık Bakışı, 5ATM Su Geçirmez, Gps, Spo2 Parmak Ucunda, Android™ ve Ios ile Uyumlu, Safir Kristal, 30 Ay Garanti, 46 Mm, Mor - Siyah
Satıcı: koçlar grup ticaret
39.737,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
5 39737.50
Siyah / Floroelastomer / Kauçuk / Siyah
24.250,00 TL
Mor / Kompozit Deri / Mor/Bordo
29.081,72 TL
Kahverengi / Kompozit Deri / Titanyum
29.999,00 TL
Titanyum / Titanyum / Titanyum
42.999,00 TL
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
UYUMLULUK
TEMEL BİLGİLER