Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
408x480 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat Fiyatları

Huawei Watch Fit 4 Pro (Huawei Türkiye Garantili) - Yeşil

Satıcı: Hepsiburada | 725 yorum

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 8199.00
Huawei Watch Fit 4 Pro (Huawei Türkiye Garantili) - Yeşil

Satıcı: Nethouse

8.216,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 8216.01
HUAWEI WATCH FIT 4 Pro Akıllı Saat – Ultra İnce Tasarım, 1.82” Safir Cam ve Titanyum Alaşım Çerçeve, Spor ve Sağlık Takibi, EKG Özelliği, 10 Güne Kadar Pil Ömrü, iOS ve Android ile Uyumlu, Yeşil

Satıcı: Nethouse

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8299.00
Huawei Watch Fit 4 Pro (Huawei Türkiye Garantili) - Yeşil

Satıcı: BTECH SHOP | 725 yorum

8.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 8639.00
Huawei WATCH Fit 4 Pro (HUAWEI Türkiye Garantili) - Yeşil

Satıcı: Nethouse

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8699.00
Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil

Satıcı: 4B İletişim

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8699.00
Huawei Watch Fit 4 Pro (Huawei Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: mediamarkt

8.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 8820.00
Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat

Satıcı: MEDIAMARKT

8.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8820.00
Huawei WATCH Fit 4 Pro (HUAWEI Türkiye Garantili) - Yeşil

Satıcı: BAYRAK34

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8900.00
HUAWEI WATCH Fit 4 Pro Yeşil 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8999.00
Huawei Watch Fit 4 Pro Akıllı Saat Yeşil 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 8999.00
Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil

20 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 8999.00
Huawei Watch Fit 4 Pro (Huawei Türkiye Garantili) - Yeşil

Satıcı: Arcell

8.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 8999.10
Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat

Satıcı: 4B Teknoloji

9.488,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9488.85
Huawei Watch Fit 4 Pro (Huawei Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: zeytinelektronik

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 9499.00
Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat 10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

16 10299.00
Huawei Watch Fıt 4 Pro Akıllı Saat, Profesyonel Düzeyde Doğa Sporları, Safir Kristal Ve Titanyum, 10 Güne Kadar Pil Ömrü, Ekg, Hafif Spor Saati, Android Ve İos İle Uyumlu, Yeşil

Satıcı: ylmzhome

21.485,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 21485.20

Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat Ürün Ailesi

Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat Temel Özellikleri

408x480 piksel
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 44.5 mm
• Cihaz Eni 40 mm
• Cihaz Kalınlığı 9.3 mm
• Gövde Ağırlık 30.4 g
• Ekran Şekli Kare
• Çerçeve Malzemesi Titanyum
• Kasa Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kordon Malzemesi Naylon Örgü
• Kasa Rengi Gümüş
• Kordon Rengi Yeşil

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 400 mAh
• Batarya Özellikleri Hızlı Şarj
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Kablosuz Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 96 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 168 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün
• Batarya Dolum Süresi 60 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 8.0+ iOS 13+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Huawei Watch Fit 4 Pro Yeşil Akıllı Saat Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

hakan d****** Profil Resmi

7 yorum

hakan d****** Bu aygıt tansiyon, şeker ölçer mi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
uye_177684551192 Profil Resmi

1 yorum

uye_177684551192 @hakan d****** tansiyon ve şeker ölçmüyor, ama ekg, kalp deri sıcaklığı, sitres, kandaki oksijen, uyku, duygusal rahatlık vs ölçüyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.