Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ixtech Xee-7 46 MM Akıllı Saat (Distribütör Garantili) altin Satıcı: timmy
2.182,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 2182.50
İXTECH I-Xtech Xee-7 Satıcı: Timmy
2.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 2250.00
İXtech Xee-7 Altın Akıllı Saat
Satıcı: Timmy | 2 yorum
2.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 2500.00
İXtech I-Xtech Xee-7 1,43 inç Ekranlı Akıllı Saat Sesli Görüşme ve Kalp Ritmi Ölçme Özellikleri - Siyah
Satıcı: Timmy | 2 yorum
2.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 2500.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER