Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
İXtech Xeefit-8 Akıllı Saat - Bluetooth Arama Özellikli – 100+ Spor Modu – IP67 – 1.39” IPS Ekran - Siyah
Satıcı: ŞENOL İLETİŞİM | 7 yorum
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 1899.00
İXTECH Xeefit-8 Akıllı Saat - Bluetooth Arama Özellikli – 100+ Spor Modu – IP67 – 1.39” IPS Ekran Satıcı: ŞENOL İLETİŞİM
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 2299.00
İXtech Xeefit-8 Akıllı Saat - Bluetooth Arama Özellikli – 100+ Spor Modu – IP67 – 1.39” IPS Ekran - Siyah
Satıcı: ixtech | 7 yorum
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 2499.00
İXTECH Xeefit-8 Akıllı Saat - Bluetooth Arama Özellikli – 100+ Spor Modu – IP67 – 1.39” IPS Ekran Satıcı: IXTECH
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 2499.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER