Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Joko Ultra 8 2.1 İnç Ips Ekran Konuşma Ve Nfc Özellikli Akıllı Saat - Gümüş Satıcı: UrAy Store
2.417,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 2417.75
Joko Ultra 8 2.1 inç IPS Ekran Konuşma ve NFC Özellikli Akıllı Saat - Gümüş Satıcı: TUBA TOPTAŞ
2.817,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 2817.20
Vintessy Joko Ultra 8 2.1 Inç IPS Ekran Konuşma ve Nfc Özellikli Akıllı Saat - Gümüş - Standart
Satıcı: VINTESSY
3.262,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 3262.50
Eco Port Joko Ultra 8 2.1 Inç IPS Ekran Konuşma ve Nfc Özellikli Akıllı Saat - Gümüş - Standart - Orjinal - Çok Renkli
Satıcı: NEVA PRİME
3.274,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 3274.40
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER