Kieslect Ks Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
368x448 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Kieslect Ks Akıllı Saat Fiyatları

Kieslect Ks Mini Amoled Ekranlı Akıllı Saat Mavi

Satıcı: 10Noo | 32 yorum

1.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1899.05
Kieslect KS Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat (Distribütör Garantili)

Satıcı: Amazon.com.tr

1.762,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

2 1772.69
Kieslect Ks Mini Amoled Ekranlı Akıllı Saat Mavi

Satıcı: 10Noo Digital

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1799.00
Kieslect Ks Mini Amoled Ekranlı Akıllı Saat Mavi

Satıcı: 10NOO Digital

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1799.10
Kieslect Ks Mini Amoled Ekranlı Akıllı Saat Mavi

Satıcı: 10NOO Digital

1.979,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1979.01
Kieslect Ks Mini Amoled Ekranlı Akıllı Saat Mavi

Satıcı: 10Noo Digital

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1999.00
Kieslect Ks Mini Amoled Ekranlı Akıllı Saat Mavi

Satıcı: 10Noo Digital

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 1999.00
Kieslect KS Akıllı Saat (Distribütör Garantili) siyah

Satıcı: 10Noo

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 2299.00
Kieslect KS Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat (Distribütör Garantili)

Satıcı: 10NOO Digital

2.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 2339.10
Kieslect KS 1,7 inç Ekranlı Akıllı Saat Sesli Asistan ve Arama Özellikleri ile Sağlık Takibi Sunar

Satıcı: 10Noo | 76 yorum

2.469,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

10 2469.05
Kieslect Ks Sesli Asistan Ve Arama Özellikli Akıllı Saat

Satıcı: 10NOO Digital

2.573,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 2573.01
Kieslect KS Sesli Asistan ve Arama Özellikli Akıllı Saat (Distribütör Garantili)

Satıcı: 10Noo Digital

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 2599.00
Kieslect Ks Akıllı Saat Siyah

Satıcı: 10Noo Digital

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 2599.00
Kieslect Ks Sesli Asistan Ve Arama Özellikli Akıllı Saat (Distribütör Garantili)

Satıcı: 10Noo Digital

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2799.00

Kieslect Ks Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Kieslect Ks Akıllı Saat Temel Özellikleri

368x448 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Kieslect Ks Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 44.2 mm
• Cihaz Eni 35.9 mm
• Cihaz Kalınlığı 11.8 mm
• Ekran Şekli Kare
• Çerçeve Malzemesi Alaşım/Metal
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah
• Kordon Rengi Turuncu

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 330 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 60 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 84 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün
• Batarya Dolum Süresi 120 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 4.4+ iOS 9.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Kieslect Ks Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.