Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ALTANLAR GROUP | 8 yorum
1.099,90 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 1109.9 Lenovo S2 Akilli SaatSatıcı: ÖZTELKUM
1.614,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1614.91 LENOVO S2 Siyah Akıllı SaatSatıcı: Öztelkum | 3 yorum
1.699,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 1699.90 Lenovo Smart Watch 2 Akıllı Saat (Lenovo Türkiye Garantili)Satıcı: Öztelkum
1.699,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
4 1699.90 Lenovo S2 Siyah Smart WatchSatıcı: Öztelkum
1.699,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1699.90 Lenovo S2 Akıllı Saat SiyahSatıcı: Öztelkum
1.699,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1699.90 LENOVO S2 TAM DOKUNMATİK EKRANLI AKILLI SAATSatıcı: ÖZTELKUM
1.682,90 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
7 1692.9