Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

LinkTech S104 Akıllı Saat Fiyatları

LinkTech S104 Premium Lt Watch 46MM Süper Amoled IP68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (Kvk Türkiye Garantili) - Turkuaz

Satıcı: BİZİM TELEKOM

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2999.00
Linktech S104 Premium LT Watch 46mm Süper Amoled IP68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (KVK TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: BİZİM TELEKOM

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2899.00
Linktech S104 Premium LT Watch 46mm Süper Amoled IP68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (KVK TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: BİZİM TELEKOM

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 2899.00
LinkTech S104 Premium Lt Watch 46MM Süper Amoled IP68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (Kvk Türkiye Garantili) - Turuncu

Satıcı: BİZİM TELEKOM

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 2999.00
LinkTech S104 KVK GARANTİLİ Premium AMOLED Ekran LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: Koza Ebrar

3.121,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 3121.33
LinkTech S104 KVK GARANTİLİ Premium AMOLED Ekran LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: Koza Ebrar

3.121,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 3121.33
Linktech S104 Premium Lt Watch 46Mm Süper Amoled Ip68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (Kvk Türkiye Garantili)

Satıcı: TELKUR TEKNOLOJİ

3.209,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 3209.80
S104 Premium Amoled Lt Watch Akıllı Saat"

Satıcı: fecrtoptan

3.260,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 3260.10
Linktech "S104 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat", Siyah

Satıcı: fecrtoptan

3.468,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 3478.15
Linktech S104 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: fecrtoptan

3.468,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 3478.15
Linktech "S104 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat", Siyah-kırmızı

Satıcı: fecrtoptan

3.468,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 3478.15

LinkTech S104 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

LinkTech S104 Akıllı Saat Temel Özellikleri

466x466 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

LinkTech S104 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Çinko Alaşım
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gümüş
• Kordon Rengi Siyah Beyaz

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 280 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 3 gün
• Bekleme Süresi 15 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

LinkTech S104 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.