Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

LinkTech S106 Premium LT Akıllı Saat Fiyatları

Linktech S106 Premium Lt Watch 46Mm Süper Amoled Ip68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (Kvk Türkiye Garantili)

Satıcı: TELKUR TEKNOLOJİ

3.081,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3081.90
LinkTech S106 KVK GARANTİLİ Premium AMOLED Ekran LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: Koza Ebrar

3.432,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3432.78
LinkTech S106 KVK GARANTİLİ Premium AMOLED Ekran LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: Koza Ebrar

3.432,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3432.78
LinkTech S106 Premium Lt Watch 46MM Süper Amoled IP68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (Kvk Türkiye Garantili) - Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 1 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 3499.00
LinkTech S106 Premium Lt Watch 46MM Süper Amoled IP68 Suya Dayanıklı Akıllı Saat (Kvk Türkiye Garantili) - Turuncu

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI | 1 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 3499.00
S106 Premium Amoled Lt Watch Akıllı Saat"

Satıcı: fecrtoptan

3.585,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3585.40
Linktech "S106 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: cepnet bilişim

3.813,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3813.00
Linktech "S106 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: PLATİNUM PLUS MARKT

3.814,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3814.00
Linktech "S106 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat", Siyah

Satıcı: fecrtoptan

3.814,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 3824.2
Linktech "S106 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat", Beyaz

Satıcı: fecrtoptan

3.814,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 3824.2
Linktech "S106 Premium Amoled LT Watch Akıllı Saat", Turuncu

Satıcı: fecrtoptan

3.814,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 3824.2

LinkTech S106 Premium LT Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

LinkTech S106 Premium LT Akıllı Saat Temel Özellikleri

466x466 piksel
Var
Yok

LinkTech S106 Premium LT Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gri
• Kordon Rengi Siyah Gri Turuncu Yeşil

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 300 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Bekleme Süresi 25 gün
• Batarya Dolum Süresi 150 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

LinkTech S106 Premium LT Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.