Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
390x450 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

LinkTech S92 Premium Akıllı Saat Fiyatları

LinkTech S92 Premium Lt Watch Akıllı Saat - 41 - 45 mm - Gri

Satıcı: VIBE CASE

2.519,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2519.70
Linktech S92 Premium LT Watch 45mm Amoled IP67 Suya Dayanıklı Akıllı Saat

Satıcı: BİZİM TELEKOM

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2499.00
Linktech S92 Premium LT Watch 45mm Amoled IP67 Suya Dayanıklı Akıllı Saat

Satıcı: BİZİM TELEKOM

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2499.00
LinkTech S92 Premium Lt Watch 45MM Amoled IP67 Suya Dayanıklı Akıllı Saat - Beyaz

Satıcı: BİZİM TELEKOM

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2749.00
LinkTech S92 Lt Watch Premium Akıllı Saat

Satıcı: Koza Ebrar

2.758,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 2758.05
LinkTech S92 Premium Lt Watch Akıllı Saat

Satıcı: Koza Ebrar

2.758,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2758.05
Linktech Android İos Uyumlu Premium Akıllı Saat S92

Satıcı: MEMU

2.876,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2876.40
Linktech Android İos Uyumlu Premium Akıllı Saat S92

Satıcı: MEMU

2.876,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2876.40
LİNKTECH S92 Premium LT Watch Akıllı Saat

Satıcı: fecrtoptan

2.911,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 2911.28
LinkTech LT Watch S92 Premium Akıllı Saat

Satıcı: fecrtoptan

2.911,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 2911.28
Linktech Lt Watch S92 Premium Akıllı Saat (Gri)

Satıcı: fecrtoptan

3.064,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3064.50
Linktech Lt Watch S92 Premium Akıllı Saat (Siyah)

Satıcı: fecrtoptan

3.064,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3064.50

LinkTech S92 Premium Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

LinkTech S92 Premium Akıllı Saat Temel Özellikleri

390x450 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

LinkTech S92 Premium Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Çerçeve Malzemesi Çinko Alaşım
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gümüş Altın
• Kordon Rengi Siyah Gri Kahverengi

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 260 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 4 gün
• Bekleme Süresi 25 gün
• Batarya Dolum Süresi 120 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 5.0+ iOS 9.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

LinkTech S92 Premium Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

LinkTech S92 Premium Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.