Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Logia Active 6 Yuvarlak Alüminyum Kasa Spor Akıllı Saat Gümüş Satıcı: KOYCEBİNE
1.529,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 1529.10
Logia Active6 49Mm Spor Akıllı Saat Yuvarlak Alüminyum Kasa
Satıcı: ModaCepte
1.566,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 1566.60
Logia Active 6 Yuvarlak Alüminyum Kasa Spor Akıllı Saat Gümüş
Satıcı: Koycebine
1.614,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 1614.10
Logia Active6 Akıllı Saat Yuvarlak Alüminyum Kasa Spor - Gümüş
Satıcı: Koycebine | 5 yorum
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 1699.00
LOGIA Active6 Akıllı Saat Yuvarlak Alüminyum Kasa Spor Satıcı: Koycebine
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 1699.00
Logia Active6 Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) gumus Satıcı: koycebine
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 1699.00
Logia Acitve6 Akıllı Saat, 1.52 inç TFT HD Dokunmatik Ekran, Kalp Atış Hızı, Oksijen ve EKG İzleme, Adım Sayma, Müzik Kontrolü, Hava Durumu, Batarya 200 mAh, IP65 Suya Dayanıklı Satıcı: TeknoVillage
2.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
7 2269
Logia Active6 Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) gumus Satıcı: teknovillage
2.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 2259.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER