Cihaz İşletim Sistemi:
RTOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x280 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Mibro Z5 Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Xiaomi Mibro Smart Watch Z5 4G Akıllı Çocuk Saati Mavi 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3799.00
Xiaomi Mibro Smart Watch Z5 4G Akıllı Çocuk Saati Pembe 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 3799.00
MİBRO KİDS WATCH PHONE Z5 BLUE

Satıcı: Yirmidört

4.399,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 4399.12
Mibro Z5 Çift Kameralı Gps Destekli 4g Akıllı Çocuk Saati (XİAOMİ ECOSYSTEM COMPANY)

Satıcı: Mİ MAĞAZA

4.451,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4451.01
MİBRO KİDS WATCH PHONE Z5 BLUE

Satıcı: DFC CİTY Mİ TEKNOLOJİ

4.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 4488.00
Mibro Z5 Pembe Çift Kameralı GPS Destekli 4G Akıllı Çocuk Saati (Xiaomi Ecosystem Company)

Satıcı: DFC CITY Mİ TEKNOLOJİ ÜRÜ

4.559,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4559.05
Mibro Z5 Mavi Çift Kameralı GPS Destekli 4G Akıllı Çocuk Saati (Xiaomi Ecosystem Company)

Satıcı: DFC CITY Mİ TEKNOLOJİ ÜRÜ

4.559,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 4559.05
Mibro Z5 Çift Kameralı Gps Destekli 4g Akıllı Çocuk Saati (Xiaomi Ecosystem company) - Pembe

Satıcı: Mİ MAĞAZA | 58 yorum

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 4599.00
Mibro Z5 Çift Kameralı Gps Destekli 4g Akıllı Çocuk Saati (Xiaomi Ecosystem company) - Mavi

Satıcı: Mİ MAĞAZA | 58 yorum

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 4599.00
Mibro - Z5 Çift Kameralı GPS Destekli 4G Akıllı Çocuk Saati (Mibro Türkiye Garantili)

Satıcı: Mİ MAĞAZA

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4599.00
Mibro Z5 Çift Kameralı Gps Destekli 4G Akıllı Çocuk Saati (Xiaomi Ecosystem Company)

Satıcı: ENHIZLI BİZDE

4.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4939.10
Mibro Z5 Mavi Çift Kameralı GPS Destekli 4G Akıllı Çocuk Saati

Satıcı: NEONBİL

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 5009
Mibro Z5 Xpswz002 Akıllı Saat

Satıcı: ylmzhome

19.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 19000.00

Mibro Z5 Akıllı Çocuk Saati Fiyat Geçmişi

Mibro Z5 Akıllı Çocuk Saati Temel Özellikleri

RTOS
240x280 piksel
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Var

Mibro Z5 Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.69 inç
• Ekran Çözünürlüğü 240x280 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi TFT LCD
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 55 mm
• Cihaz Eni 42 mm
• Cihaz Kalınlığı 17 mm
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Mavi Pembe
• Kordon Rengi Mavi Pembe

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Bellek (RAM) 48 MB
• Dahili Depolama 128 MB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass
• SIM Desteği Var
• İletişim Teknolojisi 2G 3G 4G
• 2G Frekansları B3 B8
• 2G Özellikleri GSM
• 3G Frekansları B1 (2100) B8 (900)
• 3G Özellikleri WCDMA
• 4G Frekansları B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B28 (700) B38 (2600) B40 (2300)
• 4G Özellikleri FDD LTE
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Özellikleri Konum Bilgisi için
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 900 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 120 sa
• Bekleme Süresi 12 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 6.0+ iOS 13+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Mibro Z5 Akıllı Çocuk Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.