Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Piranha 9924 Akıllı Saat
749,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
1 759
Piranha 9924 Akıllı Saat | 1.52" Ekran | Uyku Takibi | Kalp Ritmi | Adımsayar | IP65 Dayanıklılık Satıcı: Piranha Store
832,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 832.30
Piranha 9924 Akıllı Saat / 1.52" Ekran / Uyku İzleme / IP65 / Titreşim / Kalp Ritm Ölçme / Adımsayar Satıcı: Piranha Store
1.165,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 1165.22
Piranha 9924 Akıllı Saat / Sesli Görüşme / 1.52" Ekran / Uyku Izleme / Titreşim / Kalp Ritm Ölçme /adımsayar - Siyah
Satıcı: piranhastore | 1 yorum
1.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 1189.00
Piranha 9924 1.52" Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) siyah Satıcı: piranha
1.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 1189.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER