Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Polar Grit X2 Pro Premium GPS Akıllı Spor Saati, Sağlam Tasarım, Gelişmiş Navigasyon, Spor Takibi, Biyoalgılama ve En Yüksek Performans için Kalp Atış Hızı Teknolojisi ile Ultimate Outdoor Adventure Satıcı: NoVentiS
43.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
1 44009.99
Polar Grit X2 Pro Premium GPS Akıllı Spor Saati - Sağlam Tasarım, Gelişmiş Navigasyon, Spor Takibi ve En Yüksek Performans için Kalp Atış Hızı Teknolojisi ile Ultimate Outdoor Adventure Saat. Satıcı: Finspor
45.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 46009.9
Polar Grit X2 Pro Premium Outdoor Saati Stone Gray S-L - Gri
Satıcı: Finspor
45.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 45999.90
Polar Grit X2 Pro Premium Outdoor Saati Nıght Black S-L - Siyah
Satıcı: Finspor
45.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 45999.90
POLAR Grit X2 Pro Premium Outdoor Saati STONE GRAY S-L Satıcı: Finspor
45.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 45999.90
POLAR Grit X2 Pro Premium Outdoor Saati NIGHT BLACK S-L Satıcı: Finspor
45.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 45999.90
Grit X2 Pro Premium Akıllı Saat
45.999,90 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
36 dk önce
7 46009.9
Grit X2 Pro Premium Gri Akıllı Saat
45.999,90 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
36 dk önce
8 46009.9
43.999,99 TL
52.999,90 TL
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER