Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x240 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Yok

Polar Pacer Pro Aktivite Saati Fiyatları

Polar Pacer Pro Gelişmiş Gps Koşu Saati Champ/gold S-L - Gold

Satıcı: Finspor

21.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 21999.90
Polar Pacer Pro – Modern GPS spor saati, nabız saati, erkekler ve kadınlar için akıllı saat, koşu saati, antrenman, uyku izleme ve aktivite izleyici, karbon grisi

Satıcı: NoVentiS

21.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 21910
Polar Pacer Pro – Modern GPS spor saati, nabız saati, erkekler ve kadınlar için akıllı saat, koşu saati, antrenman, uyku izleme ve aktivite izleyici, altın toz

Satıcı: Finspor

21.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 22009.9
Polar Pacer Pro – Modern GPS spor saati, nabız saati, erkekler ve kadınlar için akıllı saat, koşu saati, antrenman, uyku izleme ve aktivite izleyici

Satıcı: Finspor

21.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 22009.9
Polar Pacer Pro Gelişmiş Gps Koşu Saati Whı/red S-L - S - M - Renkli

Satıcı: Finspor

21.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 21999.90
POLAR Pacer Pro Gelişmiş GPS Koşu Saati CHAMP/GOLD S-L

Satıcı: Finspor

21.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 21999.90
Pacer Pro Champ/Gold Gelişmiş GPS Koşu Saati 21.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21999.90
WHI/RED S-L Pacer Pro Gelişmiş GPS Koşu Saati 21.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21999.90
Polar Pacer Pro Gelişmiş Gps Koşu Saati Champ/ Gold S- L

Satıcı: ylmzhome

30.644,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 30644.40
Polar Pacer Pro Gelişmiş Gps Koşu Saati Gry/Blk S-L

Satıcı: ylmzhome

30.644,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 30644.40

Polar Pacer Pro Aktivite Saati Fiyat Geçmişi

Polar Pacer Pro Aktivite Saati Temel Özellikleri

240x240 piksel
Yok
Var
Yok
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Polar Pacer Pro Aktivite Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 45 mm
• Cihaz Eni 45 mm
• Cihaz Kalınlığı 11.5 mm
• Ağırlık 41 g
• Gövde Ağırlık 23 g
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gri Mavi
• Kordon Rengi Siyah Mavi Beyaz Mor Yeşil

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• CPU Frekansı 200 MHz
• Bellek (RAM) 5 MB
• Dahili Depolama 32 MB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 273 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 35 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 100 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 43 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Var
• Barometre Var
• Altimetre Var
• Termometre Yok

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Polar Pacer Pro Aktivite Saati Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

mesut c**** k**** Profil Resmi

12 yorum

mesut c**** k**** bunda altimetre var epey (barometrik altimetre)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.