Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Fiyatları

Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Uzay Grisi

Satıcı: OĞUZHAN HD İLETİŞİM

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 999.00
RİVERSONG Smart Watch Motive 6 Pro Akıllı Saat Uzay Gri

Satıcı: DFC CITY MI TEKNOLOJI

925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 925.00
RİVERSONG Smart Watch Motive 6 Pro Akıllı Saat Uzay Gri

Satıcı: TEKNOLOM

926,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 926.85
Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Uzay Gri

Satıcı: Teknolom

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 949.00
Riversong Smart Watch Motive 6 Pro Uzay Grisi Akıllı Saat

Satıcı: Teknolom

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 1079.10
Riversong Smart Watch Motive 6 Pro Rose Gold

Satıcı: Teknolom

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1079.10
Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Rose Gold

Satıcı: 4A TEKNOLOJİ GRUP

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1189.00
Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Uzay Gri

Satıcı: Yaren İletişim - Turkcell Mağazası

1.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 1189.00
Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat (Distribütör Garantili) siyah

Satıcı: Teknolom

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1199.00
Riversong Motive 6 Pro Gri Akıllı Saat

Satıcı: Teknolom

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1199.00

Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Temel Özellikleri

Var
Yok

Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ağırlık 90 g
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Altın Mavi
• Kordon Rengi Siyah Mavi Pembe

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 220 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 168 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün
• Batarya Dolum Süresi 120 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

Riversong Motive 6 Pro Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.