Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Eze Bilişim
1.482,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1482.00 Samsung Galaxy Fit2 Siyah - SM-R220NZKATURSatıcı: MERT İLETİŞİM | 5969 yorum
2.262,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 2262.00 Samsung Galaxy Fit2 Akıllı Bileklik KırmızıSatıcı: Tuyak Teknoloji | 7 yorum
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 2299.00 Samsung Galaxy Fit2 Kırmızı - SM-R220NZRATURSatıcı: TUYAK TEKNOLOJİ | 5969 yorum
2.435,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 2435.13 Samsung Galaxy Fit2 Fitness İzleyici,Amoled Renkli Ekran,Yüksek Taşıma Konforu,Su Geçirmez Fitness Saati,21 Güne Kadar Pil Ömrü, Uyku Analizi,Kırmızı,1.1inçSatıcı: whixsell
2.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 2490.00 Samsung Galaxy Fit2 R220 Akıllı Bileklik KırmızıSatıcı: Güncel33
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 2499.00 Samsung Galaxy Fit2, 1,1 inç AMOLED renkli ekran, fitness bilekliği, su geçirmez fitness saati, 21 güne kadar pil ömrü, uyku analizi, siyah (İtalyan versiyonu)Satıcı: whixsell
2.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 2679.00 Samsung Galaxy Fit2 Siyah Akıllı Bileklik (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: CİXON_ | 2543 yorum
2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2899.00