Cihaz İşletim Sistemi:
Wear OS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
480x480 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Akıllı Saat Fiyatları

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47MM Akıllı Saat Titanyum Mavi - Çok Renkli

Satıcı: Hepsiburada | 24 yorum

24.416,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 24416.44
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47mm Akıllı Saat Titanyum Mavi

Satıcı: ASLAN TELEKOM

25.045,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 25045.86
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47MM Akıllı Saat Titanyum Gri - Çok Renkli

Satıcı: Hepsiburada | 18 yorum

25.336,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 25336.07
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47mm Akıllı Saat Titanyum Mavi

Satıcı: ASLAN TELEKOM

25.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 25639.00
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47Mm Akıllı Saat Mavi Titanyum

Satıcı: ASLAN TELEKOM

25.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 25660.00
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47mm Gri Titanyum Akıllı Saat

Satıcı: ASLAN TELEKOM

25.910,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 25910.22
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 47Mm Akıllı Saat Titanyum Grisi

Satıcı: ASLAN TELEKOM

26.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 26229.00
Samsung Watch Ultra 2025 BT Mavi 27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 27899.00
Samsung Galaxy Watch Ultra (2025) (Bluetooth, 47 mm) 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 27999.00
Samsung Galaxy Watch Ultra (2025) (Bluetooth, 47 mm) 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

10 27999.00
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Akıllı Saat Titanyum 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 43999.00
Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Akıllı Saat Gri Titanyum 47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 47999.00

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Akıllı Saat Temel Özellikleri

Wear OS
480x480 piksel
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 47.4 mm
• Cihaz Eni 47.1 mm
• Cihaz Kalınlığı 12.1 mm
• Gövde Ağırlık 60.5 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Titanyum
• Kasa Malzemesi Titanyum
• Kordon Malzemesi Silikon
• Çerçeve Rengi Mavi Siyah
• Kasa Rengi Siyah Gri
• Kordon Rengi Siyah Mavi Turuncu

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Özellikleri Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 2.4 GHz 5 GHz
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 590 mAh
• Batarya Özellikleri Hızlı Şarj
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Kablosuz Şarj Qi Kablosuz Şarj (10W)
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 2 gün
• Bekleme Süresi 4 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 11+
• Uyumlu En Az Bellek Miktarı 1.5 GB

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy Watch Ultra 2025 Akıllı Saat Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Chiaki Profil Resmi

6 yorum

Chiaki Merhabalar, bu cihazı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve deneyimlerimi size aktarmak istiyorum.

Ekran: Ekran konusunda süper. Daha önce Watch 6 kullanıyordum ve ona göre üst düzey, çok net ve parlaklığı çok yüksek. Güneş altında bile rahatça ekranı görebiliyorsunuz.

Batarya: Batarya olarak süper. Bir günü bırakın, birkaç günü rahatlıkla çıkarıyor. Özellikle yoğun kullanmıyorsanız çok iyi bir şekilde dayanıyor.

Şarj konusu: Orijinal şarj aletini kullanıyorum ve kısa bir sürede fulllüyor, çok iyi.

Uyumluluk: Önce S21, ardından Z Fold 7 ile kullandım ve uyumluluk açısından süper. Telefondan çok uzağa gitmedikçe bağlantı asla kesilmiyor.

Özellikler: Spotify'da müzik dinleme, telefonun kamerasını yönetme, arama yapmak, mesaj yazmak gibi konularda mükemmel, mini bir telefon gibi.

Dış görünüş: Çok şık gözüküyor. Biraz bana göre büyük fakat bu beni rahatsız etmiyor. Kesinlikle dış görünüşe önem verenler bu saati çok sevecektir.

Genel olarak: Genel olarak mükemmel ancak fiyatı biraz pahalı. Onun dışında diyecek sözüm yok.

Son söz: Benim yorumum şimdilik bu kadar. Eğer yazmayı unuttuğum bir şey varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Halil Profil Resmi

273 yorum

Halil 0 yıldız bu paraya saat alınmaz s24 fe bile 24k o anca değer zaten Samsung amoled ekranlarında çok sagliga zarali pwm 240hz var en az 2000 olmalı redmilerde bile 2000 ama Samsung hem kendini hemde Apple i yakıyor 240hx koyuyor gözleri ağrıtıyor bozuyor
Faydalı (1) Faydalı Değil (3) Yanıtla
5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.