Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Spovan Cardio 3 EKG Tansiyon Vücut Analiz Şeker Uyku Yapay Zeka Türkçe Akıllı Saat Satıcı: Saatadam
12.239,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 12239.15
Spovan Cardio 3 EKG Tansiyon Vücut Analiz Şeker Uyku Yapay Zeka Türkçe Akıllı Saat Satıcı: Saatadam
13.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 13399.00
Spovan Cardio 3 Ekg Tansiyon Vücut Analiz Şeker Yapay Zeka Türkçe Akıllı Saat - Siyah - Siyah
Satıcı: Saatadam | 38 yorum
14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 14399.00
Spovan Cardio 3 EKG Tansiyon Analiz Şeker AI Akıllı Saat (Distribütör Garantili) siyah-celik Satıcı: SaatAdam
14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 14399.00
Spovan Cardio 3 EKG Tansiyon Vücut Analiz Şeker Uyku Yapay Zeka Türkçe Akıllı Saat Satıcı: Saat Adam
14.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 14409
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER