Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x240 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Yok
Konum Bilgisi:
Yok
Hoparlör:
Yok
Titreşim:
Var

Spovan Electro Akıllı Saat Fiyatları

Spovan Electro Pro Hava Basınçlı Tansiyon Şeker NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat

Satıcı: Saatadam

17.849,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 17849.15
Spovan Electro Pro Hava Basınçlı Şeker Nfc Sesli Görüşme Ekg Türkçe Akıllı Saat - Gri - Siyah

Satıcı: Saatadam | 36 yorum

18.443,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 18443.32
Spovan Electro Pro Hava Basınçlı Tansiyon Şeker NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat

Satıcı: Saatadam

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 19999.00
Spovan Electro Pro 2 Hava Basınçlı Tansiyon NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat

Satıcı: Saatadam

20.824,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 20824.15
Spovan Electro Pro Hava Basınçlı Şeker Nfc Sesli Görüşme Ekg Türkçe Akıllı Saat - Kırmızı

Satıcı: Saatadam | 36 yorum

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 20999.00
Spovan Electro Pro Basınçlı Tansiyon Şeker NF Görüşme Akıllı Saat (Distribütör Garantili) siyah

Satıcı: SaatAdam

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 20999.00
Spovan Electro Pro Hava Basınçlı Tansiyon Şeker NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat (Kırmızı)

Satıcı: Saat Adam

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 20999.00
Spovan Electro Pro Hava Basınçlı Tansiyon Şeker NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat (Lacivert)

Satıcı: Saat Adam

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 20999.00
Spovan Electro Pro 2 Hava Basınçlı Tansiyon NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat

Satıcı: Saatadam

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 23999.00
Spovan Electro Pro 2 Hava Basınçlı Tansiyon NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat

Satıcı: Saatadam

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 25009
Spovan Electro Pro 2 Hava Basınçlı Tansiyon NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat

Satıcı: Saatadam

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 24999.00
Spovan Electro Pro 2 Hava Basınçlı Tansiyon NFC Sesli Görüşme EKG Türkçe Akıllı Saat

Satıcı: Saatadam

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 24999.00
Spovan Electro Pro 2 Akıllı Saat (İthalatçı Garantili) kahverengi

Satıcı: SaatAdam

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 24999.00

Spovan Electro Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Spovan Electro Akıllı Saat Temel Özellikleri

240x240 piksel
Yok
Var
Kamera:
Yok

Spovan Electro Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.3 inç
• Ekran Çözünürlüğü 240x240 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Daire
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah
• Kordon Rengi Siyah

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 240 mAh
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 144 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 13 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Var

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Spovan Electro Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.