Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x240 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Sword SW-KIDS 101 Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Sword 4G Akıllı Çocuk Saati, Gorilla Cam, Sesli, Görüntülü, IP68, Uzun Pil Ömrü, Doğru Konum SW-KIDS 101 - Pembe

Satıcı: Harcabitmez

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 5599.00
SWORD SW-KIDS 101 4G GPS Mavi Çocuk Saati Akıllı Saat

Satıcı: Harcabitmez

5.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5589.00
SWORD 4G Akıllı Çocuk Saati, Gorilla Cam, Sesli, Görüntülü, IP68, Uzun Pil Ömrü, Doğru Konum SW-KIDS

Satıcı: Harcabitmez

5.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5589.00
SWORD 4G Akıllı Çocuk Saati, Gorilla Cam, Sesli, Görüntülü, IP68, Uzun Pil Ömrü, Doğru Konum SW-KIDS 101 - Mavi

Satıcı: Harcabitmez

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 5599.00
Sword Sw-Kids 101 Akıllı Saat Pembe 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 6499.00
Sword Sw-Kids 101 Akıllı Saat Mavi 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 6499.00
Sword Sw-Kids 101 4G Gps Pembe Çocuk Saati Akıllı Saat

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

7.533,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7533.10
Sword Sw-Kids 101 4G Gps Mavi Çocuk Saati Akıllı Saat

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

7.533,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7533.10
Sword Sw-Kids 101 4G Gps Pembe Çocuk Saati Akıllı Saat

Satıcı: pazareyle

7.709,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 7709.80
Sword Sw-Kids 101 4G Gps Mavi Çocuk Saati Akıllı Saat

Satıcı: pazareyle

7.709,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 7709.80

Sword SW-KIDS 101 Akıllı Çocuk Saati Fiyat Geçmişi

Sword SW-KIDS 101 Akıllı Çocuk Saati Temel Özellikleri

240x240 piksel
Var
Kamera:
Var

Sword SW-KIDS 101 Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Mavi Pembe
• Kordon Rengi Siyah

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS A-GPS
• SIM Desteği Var
• SIM Tipi Nano-SIM
• İletişim Teknolojisi 2G 3G 4G
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Özellikleri Konum Bilgisi için

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 680 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 7 gün
• Batarya Dolum Süresi 120 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 5.0+ iOS 12+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Sword SW-KIDS 101 Akıllı Çocuk Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.