Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SWORD 4G Akıllı Çocuk Saati, İnce Tasarım, Yapay Zeka, AMOLED, IP68, Görüntülü, Sesli, Konum SW-KIDS Satıcı: Harcabitmez
6.081,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 6081.24
Sword 4G Akıllı Çocuk Saati, İnce Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, Ip68, Görüntülü, Sesli, Konum, Pembe Sw-Kıds Pro
Satıcı: HARCA BİTMEZ
6.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
2 6149.00
Sword 4G Akıllı Çocuk Saati, İnce Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, Ip68, Görüntülü, Sesli, Konum, Mavi Sw-Kıds Pro
Satıcı: HARCA BİTMEZ
6.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 6149.00
Sword 4g Akıllı Çocuk Saati, Ince Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, IP68, Görüntülü, Sesli, Konum Sw-Kıds Pro - Mavi - Kırmızı
Satıcı: Harcabitmez | 3 yorum
6.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 6559.00
Sword 4g Akıllı Çocuk Saati, Ince Tasarım, Yapay Zeka, Amoled, IP68, Görüntülü, Sesli, Konum Sw-Kıds Pro - Mor - Nane Yeşili
Satıcı: Harcabitmez | 3 yorum
6.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 6559.00
Sword SW-Kids Pro Akıllı Saat Mavi
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
6 7999.00
Sword SW-Kids Pro Akıllı Saat Mor
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
7 7999.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER