Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
454x454 piksel
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Sword SW-Wia Ultra Akıllı Saat Fiyatları

Sword Wıa Ultra Silver Akıllı Saat Sw-Wıa Ultra

Satıcı: TEKİŞ TEKNOLOJİ 46 | 1 yorum

2.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 2100.00
Sword Sw-Wıa Ultra Akıllı Saat (Distribütör Garantili) Gümüş

Satıcı: Efetürk

2.462,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2462.80
Sword Wıa Ultra Siyah Akıllı Saat Sw-Wıa Ultra

Satıcı: mtc mobile | 3 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 2499.00
Sword Wıa Ultra Mavi Akıllı Saat Sw-Wıa Ultra

Satıcı: HARCA BİTMEZ

2.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2849.10
Sword Wıa Ultra Mavi Akıllı Saat SW-WIA ULTRA

Satıcı: Türker iletişim

3.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 3040.00
SWORD Wıa Ultra Mavi Akıllı Saat Sw-wıa Ultra

Satıcı: ŞENOL İLETİŞİM

3.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3379.00
Sword Wıa Ultra Mavi Akıllı Saat Sw-Wıa Ultra

Satıcı: TÜRKER İLETİŞİM

3.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 3430.00
Sword SW-WIA Ultra Akıllı Saat (Distribütör Garantili) gumus

Satıcı: EFETÜRK

3.455,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 3455.78
Sword Wıa Ultra Silver Akıllı Saat SW-WIA ULTRA

Satıcı: Türker iletişim

3.705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 3705.00
Sword Wıa Ultra Siyah Akıllı Saat Sw-wıa Ultra

Satıcı: Haniletisim

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 4000.00
Sword SW-WIA Ultra Akıllı Saat (Distribütör Garantili) gumus

Satıcı: gokceteknoloji

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 4399.00
Sword SW Wia Ultra Akıllı Saat Mavi 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4599.00
Sword SW Wia Ultra Akıllı Saat Siyah 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 4599.00
SWORD SW-Wia Ultra Akıllı Saat

Satıcı: MediaMarkt

4.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 4600.00

Sword SW-Wia Ultra Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Sword SW-Wia Ultra Akıllı Saat Temel Özellikleri

454x454 piksel
Var
Yok

Sword SW-Wia Ultra Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Çinko Alaşım
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon Metal
• Kasa Rengi Siyah Gümüş
• Kordon Rengi Siyah Mavi Gümüş

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 360 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Var
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Sword SW-Wia Ultra Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.