Sword SW-WIA Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Sword SW-WIA Akıllı Saat Fiyatları

SWORD Sw-wıa Smart Watch2 Siyah

Satıcı: Mimoza Telefon ve Aksesuar

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3500.00
SWORD WIA Elite Akıllı Saat 46mm Amoled, BT Arama, 4GB Hafıza, Sağlık ve Spor Modları, IP68, SW-WIA

Satıcı: HilaVibe

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4200.00
Sword Wıa Elite Akıllı Saat 46Mm Amoled, Bt Arama, 4Gb Hafıza, Sağlık Ve Spor Modları, Ip68, Sw-Wıa

Satıcı: hilalvibe

4.293,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 4293.10
Sword Wıa Elite Akıllı Saat 46Mm Amoled, Bt Arama, 4Gb Hafıza, Sağlık Ve Spor Modları, Ip68, Sw-Wıa

Satıcı: hilalvibe

4.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 4309.20
Sword Akıllı Saat Sw-Wıa Elıte

Satıcı: Inci Teknoloji

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 4900.00
Sword Akıllı Saat Sw-Wıa Elıte Siyah

Satıcı: Harcabitmez

4.949,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 4949.10
Sword Wia Elite Akıllı Saat 46MM Amoled, Bt Arama, 4gb Hafıza, Sağlık ve Spor Modları, IP68, Sw-Wia Elite - Gümüş

Satıcı: İNCİ TELEFON AKSESUAR

5.198,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 5198.80
Sword Wia Elite Akıllı Saat 46MM Amoled, Bt Arama, 4gb Hafıza, Sağlık ve Spor Modları, IP68, Sw-Wia Elite - Siyah

Satıcı: HilalVibe

5.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 5800.00
SWORD SW-WIA Elite Akıllı Saat

Satıcı: MEDIAMARKT

6.174,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 6174.00
Sword SW-Wia Elite Akıllı Saat Siyah 6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 6299.00
Sword Sw-Wia Elite Akıllı Saat 6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 6299.00
Sword SW-WIA Elite Akıllı Saat (Distribütör Garantili) gumus

Satıcı: mediamarkt

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 6300.00

Sword SW-WIA Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Sword SW-WIA Akıllı Saat Temel Özellikleri

466x466 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Kamera:
Yok

Sword SW-WIA Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.43 inç
• Ekran Çözünürlüğü 466x466 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi AMOLED
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 46 mm
• Cihaz Eni 46.69 mm
• Cihaz Kalınlığı 13.5 mm
• Ağırlık 40 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Alaşım/Metal
• Kordon Malzemesi Silikon Deri
• Kasa Rengi Siyah Gri
• Kordon Rengi Siyah Mavi Kahverengi
• Kordon Ölçüsü 22 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Dahili Depolama 4 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 390 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 4.4+ iOS 10+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Sword SW-WIA Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

Sword SW-WIA Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.