Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Tecno Watch 3 Active Akıllı Saat Fiyatları

Tecno Watch 3 Active Gümüş

Satıcı: CepHane Teknoloji

1.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 1205
TECNO Watch 3 Active Gümüş (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: TekCep

1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1169.00
TECNO Watch 3 Active Gümüş (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: TekCep

1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1169.00
Watch 3 Active Gümüş (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: CepHane Teknoloji

1.200,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1200.80
Watch 3 Active Gümüş (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: Cephane Teknoloji

1.222,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1222.20
Tecno Watch 3 Active 2.01" Akıllı Saat (Tecno Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: cagriteknomarket

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1349.00
Tecno Watch 3 Active (Tecno Türkiye Garantili) Gümüş

Satıcı: CepHane Teknoloji | 27 yorum

1.358,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1358.00
Tecno Watch 3 Active Siyah Akıllı Saat

Satıcı: FXELEKTRONİK

1.522,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1522.80
Watch 3 Active Gümüş (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor

1.596,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 1596.42
Tecno Watch 3 Active (Tecno Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Teknoforsa | 27 yorum

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1700.00
Tecno Watch 3 Active 2.01" Akıllı Saat (Tecno Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: lideriletisimvdf

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 1749.00
TECNO Watch 3 Active (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Bittibitiyor

2.015,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 2015.04
TECNO Watch 3 Active Gümüş (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Bittibitiyor

2.015,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 2015.04
Tecno Watch 3 Active Siyah Akıllı Saat 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2009

Tecno Watch 3 Active Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Tecno Watch 3 Active Akıllı Saat Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok
Var
Yok

Tecno Watch 3 Active Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Alaşım / Metal
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gümüş Altın
• Kordon Rengi Siyah Gümüş Altın

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 250 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 12 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Tecno Watch 3 Active Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.