Cihaz İşletim Sistemi:
RTOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

ttec Tempus Pro 34mm Akıllı Saat Fiyatları

Ttec 2Sw05 Tempus Pro Amoled Ekranlı Yuvarlak Alüminyum Kasa Akıllı Saat Siyah

Satıcı: SERHATCAN TEKNOLOJİ - Turkcell Mağazası

2.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2160.00
ttec Tempus Pro 34mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Alüminyum Kasa Akıllı Saat

Satıcı: Amazon.com.tr

3.148,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 3158.37
Ttec 2Sw05 Tempus Pro Amoled Ekranlı Yuvarlak Alüminyum Kasa Akıllı Saat Siyah

Satıcı: Bayram Gümüş Telekom - Turkcell Mağazası

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3499.00
Ttec Tempus Pro 34MM Amoled Ekranlı Yuvarlak Alüminyum Kasa Akıllı Saat 2SW05 - Bej

Satıcı: FİBERSAN İLETİŞİM | 5 yorum

3.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 3850.00
Ttec Tempus Pro 34MM Amoled Ekranlı Yuvarlak Alüminyum Kasa Akıllı Saat 2SW05 - Bej

Satıcı: ASKAN BİLGİSAYAR | 5 yorum

3.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 3850.00
Ttec 2Sw05 Tempus Pro Amoled Ekranlı Yuvarlak Alumınyum Kasa Akıllı Saat Rose Gold

Satıcı: Turkcell Emre İletişim

4.749,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 4749.10
Ttec Tempus Pro 34MM Amoled Ekranlı Yuvarlak Alüminyum Kasa Akıllı Saat

Satıcı: ANTREPO

5.711,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5711.20
Ttec Tempus Pro 34Mm Amoled Ekranlı Yuvarlak Alüminyum Kasa Akıllı Saat

Satıcı: ANTREPO

6.165,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 6165.50

ttec Tempus Pro 34mm Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

ttec Tempus Pro 34mm Akıllı Saat Temel Özellikleri

RTOS
466x466 piksel
Var
Kamera:
Yok

ttec Tempus Pro 34mm Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ağırlık 38 g
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Altın
• Kordon Rengi Siyah Bej/Krem

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 300 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 8 gün
• Bekleme Süresi 10 gün
• Batarya Dolum Süresi 150 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 6.0+ iOS 9.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

ttec Tempus Pro 34mm Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

ttec Tempus Pro 34mm Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.