Cihaz İşletim Sistemi:
RTOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
390x450 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var

ttec Tempus Pro 47mm Akıllı Saat Fiyatları

Ttec Tempus Pro 47MM Amoled Ekranlı Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat - Siyah

Satıcı: Stoklu Market | 10 yorum

1.849,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1849.90
Ttec Tempus Pro 47MM Amoled Ekranlı Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat - Siyah

Satıcı: SEYİDOĞLU TEKNOLOJİ | 10 yorum

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1900.00
Ttec Tempus Pro 47mm AMOLED Ekranlı Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat

Satıcı: Stoklumarket

1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1999.90
Ttec Tempus Pro 47 mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Kasa Akıllı Saat 2S12W

Satıcı: ttec

2.311,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2311.17
Ttec 2S12WS Tempus Pro 47 MM Amoled Ekranlı Yuvarlak Kasa Akıllı Saat siyah

Satıcı: Ttec

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 2499.00
Ttec Tempus Pro 47Mm 2Sw04 Akıllı Saat

Satıcı: HARCA BİTMEZ

3.039,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 3039.10
ttec Tempus Pro 47mm AMOLED Ekranlı Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat

Satıcı: ttec

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3599.10
Ttec 2Sw04 Tempus Pro 47mm Amoled Ekranlı Kare Plastik Kasa Akıllı Saat Siyah 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 3999.00
Ttec Tempus Pro 47MM Amoled Ekranlı Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat

Satıcı: ANTREPO

4.039,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 4039.20
ttec Tempus Pro 47 mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Kasa Akıllı Saat 2S12W

Satıcı: ttec

4.049,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 4049.91
Ttec Tempus Pro 47Mm Amoled Ekranlı Dikdörtgen Kasa Akıllı Saat

Satıcı: ANTREPO

4.360,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 4360.50

ttec Tempus Pro 47mm Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

ttec Tempus Pro 47mm Akıllı Saat Temel Özellikleri

RTOS
390x450 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

ttec Tempus Pro 47mm Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 47 mm
• Cihaz Eni 40 mm
• Cihaz Kalınlığı 10 mm
• Ağırlık 36.7 g
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Gri
• Kordon Rengi Siyah
• Kordon Ölçüsü 22 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 300 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 5 gün
• Bekleme Süresi 7 gün
• Batarya Dolum Süresi 150 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 6.0+ iOS 9.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

ttec Tempus Pro 47mm Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.