Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ttec Tempus Pro S 45mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa 2SW08 (Siyah) Satıcı: Turkiye Magaza
4.398,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 4408.16
Ttec Tempus Pro S 45mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa 2SW08 (Gri) Satıcı: Turkiye Magaza
4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 4409
Ttec Tempus Pro S 45MM Amoled Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa Akıllı Saat Gümüş 2SW08 - Gri
Satıcı: EA DETAY İLETİŞİM ELEKTRONİK | 18 yorum
4.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 4899.00
Ttec Tempus Pro S 45MM Amoled Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa Akıllı Saat Siyah 2SW08 - Siyah - Siyah
Satıcı: EA DETAY İLETİŞİM ELEKTRONİK | 18 yorum
4.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 4899.00
Ttec Tempus Pro S 45mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa Satıcı: FİBERSAN İLETİŞİM
5.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 5300.00
Ttec Tempus Pro S 45mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa Satıcı: FİBERSAN İLETİŞİM
5.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 5400.00
Ttec Tempus Pro S 45mm AMOLED Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa 2SW08 Satıcı: Fibersan Iletişim
5.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 5400.00
Ttec Tempus Pro S 45 MM Amoled Ekranlı Yuvarlak Metal Kasa Akıllı Saat 2sw08
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
53 dk önce
8 6499.00
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER