Cihaz İşletim Sistemi:
RTOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x240 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Wiky Watch 5E Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Wiky Watch 5E eSimli Akıllı Çocuk Saati Görüntülü ve Sesli Arama, GPS, SOS, Konum Takibi, Güvenli Liste, 112 Acil, Gorilla Glass Dokunmati Renkli Ekran (Tüm Operatörler eSIM) (Kırmızı)

Satıcı: İMF ELEKTRONİK

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 sn önce

1 4009
Wiky Watch 5E Mavi Akıllı Çocuk Saati

Satıcı: Güncel 33

4.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4495.00
Wiky Watch 5 E Akıllı Çocuk Saati Mavi

Satıcı: KYA Teknoloji - Turkcell Mağazası

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4499.00
Wiky Watch 5E Pembe Akıllı Çocuk Saati

Satıcı: Güncel 33

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4880.00
Wiky Watch 5 E Akıllı Çocuk Saati Pembe

Satıcı: SERHATCAN TEKNOLOJİ - Turkcell Mağazası

4.885,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4885.00
Wiky Watch 5E eSimli Akıllı Çocuk Saati Görüntülü ve Sesli Arama, GPS, SOS, Konum Takibi, Güvenli Liste, 112 Acil, Gorilla Glass Dokunmati Renkli Ekran (Tüm Operatörler eSIM) (Mavi)

Satıcı: İMF ELEKTRONİK

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 5309
Wiky Watch 5E eSimli Akıllı Çocuk Saati Görüntülü ve Sesli Arama, GPS, SOS, Konum Takibi, Güvenli Liste, 112 Acil, Gorilla Glass Dokunmati Renkli Ekran (Tüm Operatörler eSIM) (Siyah)

Satıcı: İMF ELEKTRONİK

5.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 5400
Wiky Watch 5e ESim Kartlı Akıllı Çocuk Saati - Görüntülü ve Sesli Arama, Sesli Mesajlaşma, Gps, Sos, Güvenli Alan, Güvenli Liste, Konum Takibi (E-Sim) (Sadece Turkcell E-Sim) - Mavi

Satıcı: IMF Elektronik

6.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 6190.00
Wiky Watch 5e E-Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati - Görüntülü ve Sesli Arama, Sesli Mesajlaşma, Gps, Sos, Güvenli Alan, Güvenli Liste, Konum Takibi (E-Sim'li) (Tüm Operatörler E-Sim) - Pembe

Satıcı: IMF Elektronik

6.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 6190.00
Wiky Watch 5e Esim Çocuk Akıllı Saat - Görüntülü ve Sesli Arama, Sesli Mesajlaşma, Gps, Sos, Güvenli Alan, Güvenli Liste, Konum Takibi, Elektronik Çit, Adımsayar, Esım (Tüm Operatörler Esim) -Lila - Lila

Satıcı: Asil Pro | 42 yorum

6.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 6435.00
Wiky Watch 5e Esim Kartlı Akıllı Çocuk Saati - Görüntülü ve Sesli Arama, Sesli Mesajlaşma, Gps, Sos, Güvenli Alan, Güvenli Liste, Konum Takibi (E-Sim) (Tüm Operatörler E-Sim) - Kırmızı

Satıcı: IMF Elektronik | 42 yorum

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 6490.00
Wiky Watch 5E eSim'li Akıllı Çocuk Saati Görüntülü ve Sesli Arama, GPS, SOS, Konum Takibi (Turkcell eSIM)

Satıcı: İMF ELEKTRONİK

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 6490.00
Wiky Watch 5e E-Sim Kartlı Akıllı Çocuk Saati - Görüntülü ve Sesli Arama, Sesli Mesajlaşma, Gps, Sos

Satıcı: İMF ELEKTRONİK

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 6490.00
Wiky Watch 5E e-SIM Akıllı Çocuk Saati (İthalatçı Garantili) pembe

Satıcı: ernpazarlama

15.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 15784.00
Wiky Watch 5E e-SIM Akıllı Çocuk Saati (İthalatçı Garantili) mavi

Satıcı: ernpazarlama

15.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 15784.00

Wiky Watch 5E Akıllı Çocuk Saati Fiyat Geçmişi

Wiky Watch 5E Akıllı Çocuk Saati Temel Özellikleri

RTOS
240x240 piksel
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Yok
Kamera:
Var

Wiky Watch 5E Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 54 mm
• Cihaz Eni 45 mm
• Cihaz Kalınlığı 14.5 mm
• Ağırlık 55.5 g
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Mavi Pembe
• Kordon Rengi Siyah Mavi Pembe

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS A-GPS
• SIM Desteği Var
• SIM Tipi eSIM
• İletişim Teknolojisi 2G 3G 4G
• 2G Frekansları B2 B3 B5 B8
• 2G Özellikleri GPRS GSM
• 3G Frekansları B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B5 (850)
• 3G Özellikleri WCDMA
• 4G Frekansları B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B39 (1900) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B2 (1900) B28A (700) B38 (2600) B40 (2300) B5 (850)
• 4G Özellikleri FDD LTE
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Özellikleri Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Konum Bilgisi için
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 700 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 24 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 48 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 3 gün
• Batarya Dolum Süresi 120 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Wiky Watch 5E Akıllı Çocuk Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.