Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Winex Watch Hk9 Ultra 2 Amoled Ekran Android İos Harmonyos Uyumlu Akıllı Saat Turuncu Satıcı: ScHitec Türkiye
1.192,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 1192.72
Winex Watch Hk9 Ultra 2 Amoled Ekran Android İos Harmonyos Uyumlu Akıllı Saat Siyah Satıcı: ScHitec Türkiye
1.192,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 1192.72
Winex Watch HK9 Ultra 2 Amoled Ekran Android İos HarmonyOs Uyumlu Akıllı Saat Siyah - 49 mm
Satıcı: ScHitec Türkiye
1.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 1320.00
Winex Watch HK9 Ultra 2 Amoled Ekran Android İos HarmonyOs Uyumlu Akıllı Saat Beyaz - 49 mm
Satıcı: ScHitec Türkiye
1.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 1320.00
Winex Watch HK9 Ultra 2 Amoled Ekran Android İos HarmonyOs Uyumlu Akıllı Saat Siyah Satıcı: Schitec Türkiye
1.395,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 1405
Winex Watch HK9 Ultra 2 Amoled Ekran Android İos HarmonyOs Uyumlu Akıllı Saat Turuncu Satıcı: Schitec
1.395,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 1405
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
DONANIM
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER